Gdy zatrzaśniemy klucze w aucie

Powszednia pogoń za pracą i obowiązkamipowoduje, że nieraz zapominamy oprzyziemnych sprawach. Spiesząc się popełniamypomyłki, wielokrotnie są to niestety błędybardzodrogie. Nie trzeba dalekowyszukiwać przykładów – wyimaginujmysobie, że spieszymy się na istotne biznesowe spotkanie. Wbiegamy do biura po dokumenty oraz wracamy do auta.Niestety, ale przez przypadek nie zabraliśmy kluczyków,które pozostały na fotelu kierowcy.

Sprawa wydaje się nieinwazyjna? Nic bardziej mylnego – wieleoryginalnych aut posiada akcesoryjnezabezpieczenia antykradzieżowe. Jeśli nie zamkniemy auta,te po paru minutach samo włączy centralny zamek izatrzaśnie drzwi – z kluczykami w środku. Pozostajemy w takim razie z autemi kluczykami w środku – my natomiast stoimy na zewnątrzi pomału dostrzegamy, w jak kiepskiejsytuacji się znajdujemy. Nie ma kłopotu, gdy w pobliżuposiadamy zapasowe kluczyki – co jednak wsytuacji, gdy nie mamy rezerwowego pilota czy też ten znajduje się setki kilometrów od nas? Jestjedynie jedno rozwiązanie – otwieranie aut gorzów.

Faktycznie, jest też innerozwiązanie, lecz tegoakurat nie rekomendujemy. Możemywybić szybę – w wypadku oryginalnych aut nietylko narazimy się na dużekoszty, jednakteż obniżymy wartość auta (każda szyba ma własnynumer serii, który w wypadku odsprzedaży nieraz jest sprawdzany przezpotencjalnych pozyskujących – jeżeli któraśz szyb zostanie wymieniona, wzbudzi to od razu podejrzenia).Wracając do pogotowia ślusarskiego -profesjonalista umie otworzyć drzwisamochodu bez użycia młotka lub innych prymitywnychnarzędzi. Decydując się na samochodowego ślusarzajesteśmy w stanie liczyć na:

•             Prędkąoraz profesjonalną obsługę – takie pogotowiadocierają do Konsumentów w parę minut

•             Oszczędzamyfinanse – auto zostanie otwarte bez uszkodzeń szyby lubinnych elementów karoserii

•             Nieobniżamy wartości auta – zbita szyba umieefektywnie obniżyć wartość rynkową pojazdu.

 

Toteż kiedy przydarzy się sytuacja,że zatrzaśniemy kluczyki w aucie – warto skorzystać z pomocy ekspertów, którzy przy użyciukompetentnego wyposażeniaszybko dostaną się do środkasamochodu. 


Sprawdź także: otwieranie aut gorzów

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *