Telefon zaufania czy jakiś inny ?

Odkąd w kraju i na świecie upowszechnił się internet bardzo wiele zmieniło się w większości branż. Mnóstwo firm połowicznie albo całkowicie przeniosła swoją działalność w tryb online. Zmiany dotknęły również branży erotycznej, która wiele straciła przez internet. Przecież w sieci wiele usług, za które dotychczas należało płacić, jest proponowanych za darmo. Filmy, czasopisma, komiksy, to wszystko można oglądać wirtualnie bez opłat. Lecz wbrew pozorom niewiele na tego typu zmianach straciła telefonia erotyczna.

Przyczyny fenomenu sex telefonu

Mogłoby się wydawać, że centrale erotyczne czasy świetności mają już dawno za sobą. Przecież znacznie mniej rodzin instaluje stacjonarne łącze, większość korzysta z komórek i internetu. Lecz sex telefon nadal ma mnóstwo wiernych wielbicieli, którzy czerpią z rozwiązań tego rodzaju systematycznie. Nic w tym zaskakującego, w końcu wrażenia, jakich dostarcza nie będą dostępne w internecie. Dodatkowo działa tutaj wyobraźnia, która w branży erotycznej jest szalenie kluczowa. Osoba dzwoniąca na gorącą centralę zazwyczaj nie ma przesłanek, jak prezentuje się rozmówczyni. Co najwyżej może się tego domyślać po głosie. Oczywiście coraz częściej można spotkać sex telefony, w których widnieje zdjęcie rozmówczyni. Lecz w rzeczywistości nie patrzymy na nią na żywo, zatem sporo musimy sobie dopowiedzieć – zobacz sam sex telefon.

Praca w centrali erotycznej

Tak naprawdę wybierając sex telefon nie wiemy z kim rozmawiamy. Oczywiście część regularnych klientów posiada własne ulubienice, lecz mimo to nie mają pojęcia o tym, kim te rozmówczynie są na co dzień. A telefonistki są szalenie urozmaiconą grupą, wiele z nich studiuje dorabiające sobie po godzinach, kobiety w średnim wieku, o różnych rodzajach urody i charakterach. Od pracownicy sex centrali oczekiwana jest tylko swoboda w konwersacjach o seksie oraz odpowiedni głos, przyjemny dla ucha. Nie potrzebne będzie doświadczenie, bowiem okres próbny określi czy dana kandydatka nadaje się na pracę w sex telefonie. 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *