sklep z panelami firmy Parador

Jesteśmy kompetentną firmą zajmującą się sprzedażą najwyższych jakościowo paneli podłogowych odpowiadających wymaganiom nowoczesnych, wymagających klientów. Nasz punkt internetowy istnieje na rynku już od dziesięciu lat i każdego dnia zyskuje coraz lepsze opinie wśród nabywających. Funkcjonujemy w branży od 20 lat oraz wciąż się rozwijamy oferując optymalne rozwiązania znane dzisiejszemu rynkowi.

Panele – elegancja, prostota oraz minimalizm w jednym

Konstruując sklep z panelami firmy Parador kierowaliśmy się jasnymi zasadami – chcieliśmy dać naszym konsumentom to, czego nie odnajdą wśród konkurencyjnych sklepów. Liczne rekomendacje weryfikują, że ten cel został osiągnięty, co dla należącej do nas kadry pracowniczej jest jeszcze bardziej motywujące!

Czym rozróżniają się nasze panele?

•             Prosty montaż – panele znajdujące się w prowadzonej przez nas ogromnej ofercie montowane są metodą bezklejową, na tak nazwany klik. Każda z pojedynczych sztuk zakończona jest specjalnymi, samozatrzaskowymi piórami. Odkrywcza podłoga pojawia się błyskawicznie oraz nie potrzebne są do tego żadne wygórowane umiejętności!

•             Niska cena – Parador sklep powstał z myślą o każdym konsumencie, dlatego panele odnajdujące się w naszej idealnej ofercie znamionują się najatrakcyjniejszą ceną na rynku!

•             Ciekawy, kultowy design – niebanalne wzornictwo powoduje, że nasze panele wyglądają niczym oryginalne, naturalne drzewo! Ich faktura jest odporna na ścieranie a utrzymywanie podłóg w czystości nie sprawia żadnych problemów!

•             Trwałość i odporność na uszkodzenia – na nasze panele udzielana jest gwarancja producenta, to naturalnie dzięki czemu zyskują Państwo pełne przekonanie, że nowa podłoga będzie akompaniować Wam w nienagannym stanie przez długie lata!

 

Czeka na Ciebie zespół profesjonalnych sprzedawców!

Nasza firma funkcjonuje w oparciu o jasną i obowiązkową politykę. Pośród kadry pracowniczej stają wykwalifikowani fachowcy, którzy zawsze służą kontrahentom fachową radą i pomocą w doborze porządnego modelu paneli. Nie rekomendujemy paneli niskiej jakości, prawdę mówiąc takowych w ogóle nie posiadamy w swojej ogromnej ofercie. To fundament, na którym od początku aktywności oparliśmy budowę marki.

 

Oferta dla najbardziej wymagających

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wśród naszych konsumentów są również tacy, dla jakich panele to zdecydowanie za mało! Naturalnie dla nich posiadamy w swoim asortymencie najwyższej klasy deski trójwarstwowe – z siedmioma fabrycznie nakładanymi powłokami lakieru ochronnego. Ich montaż nie różni się od montażu paneli podłogowych. Tak samo jak one deski układa się metodą bezklejową.

Podłoga w jeden dzień!

Czasy, w jakich na wymarzoną posadzkę należy było czekać przez długie tygodnie już dawno odeszły do historii! Współcześnie nawet najogromniejszą powierzchnię wolno wykończyć w maksymalnie parę dni. Wykwalifikowani fachowcy niejednokrotnie potrzebują tylko paru godzin. To znacznie usprawnia proces remontu i przynosi szansę na kolosalne oszczędności!

Pragniemy zaprosić wszystkich Państwa do zaznajomienia się z naszym całkowitym asortymentem oraz do zakupów. Jeżeli niepokoją Państwa jakiekolwiek pytania lub ewentualnie niepewności zachęcamy także do kontaktu a chętnie na wszelkie odpowiemy!

Źródło: parador podłogi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *