Kompresory spalinowe

Sprężarki spalinowe znane są ludziom już od dawna, w licznych branżach są one w powszechnym wykorzystaniu. Duże firmy zazwyczaj mają ich w nadwyżce, gdyż współcześnie większość hal produkcyjnych wymaga do funkcjonowania kompresorów. Jednak w momencie otwierania nowej działalności zakup na starcie nowego sprzętu będzie wiązać się z całkiem dużym kosztem. Gdzie nabywać kompresory spalinowe, aby nie stracić na nie fortuny?

Zobacz również: kompresory spalinowe

Żeby zaopatrzyć swoją pierwszą fabrykę w sprężarki najwyższej jakości nie potrzebujemy właściwie ich nabywać, wystarczy wykorzystać możliwość leasingu. Biznesmeni mogą go otrzymać bezpośrednio u producenta sprężarek, dysponują oni nie jedynie nowymi maszynami, ale także używanymi. Oczywiście cena dzierżawy jednej sprężarki uzależniona jest od kondycji, wieku oraz funkcji maszyny. Producent podpisuje z nami umowę na czas ograniczony, w tym czasie jesteśmy zobowiązani do comiesięcznego wpłacania konkretnej kwoty opłat, w zamian za możliwość korzystania z kompresorów we własnej firmie. Po zakończeniu umowy można kompresory spalinowe nabyć lub tez zrezygnować z wynajmu. Kolejną, atrakcyjną opcją jest nabycie sprężarek z odzysku. Wiąże się to oczywiście z niebezpieczeństwem zakupu wadliwego sprzętu, chociaż cena powinna być niezwykle interesująca. Najlepiej używane kompresory kupować u rzetelnego sprzedawcy, np. dużej firmy, która systematycznie wymienia sprzęt na lepszy model. Tego typu używane kompresory spalinowe powinny nam służyć jeszcze wiele lat, trzeba jedynie przestrzegać odpowiedniej konserwacji maszyny. 

Profesjonalne kompresory do zastosowania przemysłowego są dość drogimi urządzeniami. Początkujący biznesmen może nabyć je w niższej cenie, decydując się na używane modele. Można także wydzierżawić nowy kompresor bezpośrednio u producenta.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *