Fotobudka – Magic Mirror

Fotobudka to urządzenie, cieszące się coraz większą popularnością w naszym kraju, województwo pomorskie nie będzie tutaj wyjątkiem. Nic w tym nie ma zaskakującego, przecież każde spotkanie towarzyskie robi się znacznie ciekawsze, gdy jest ona na miejscu. Opcja spotykana jest na ślubach, wieczorach kawalerskich, przyjęciach służbowych. Ostatnio znacznie częściej możemy ją spotkać również w postaci magic mirror, gwarantującej niezapomniane doznania. 

Ogromnym plusem fotobudki w tym wariancie jest jej wygląd. Goście podchodzą do ozdobionego neonami zwierciadła, przed którym wystarczy dobrze się ustawić, żeby wykonać pamiątkowe fotografie. Lustro posiada odpowiednio dużą powierzchnie, przez co można z jego pomocą robić także zdjęcia grupowe. W trakcie pozowania poszczególni uczestnicy widzą swe twarze w odbiciu lustra bardzo dokładnie, co gwarantuje uzyskanie najlepszego efektu. Lecz nie tylko zdjęcia wykonamy dzięki magic mirror. Fotobudka w tej wersji umożliwia również kręcenie krótkich filmów oraz plików GIF. Poza tym, jeszcze przed wydrukiem gotowe zdjęcie lub plik można udostępnić wszystkim kolegom na portalu społecznościowym!

Trójmiasto, zwłaszcza w mieście Gdańsk oraz Gdynia, pełne jest firm, które oferują wynajem fotobudki na dowolne okazje. Z uwagi na rosnącą konkurencję opcja staje się coraz bardziej interesująca cenowo. Magic mirror to idealne rozwiązanie na przyjęcie towarzyskie, jakie wymaga socjalizacji, jak przykładowo event pracowniczy. Pozując wspólnie przed zwierciadłem, wygłupiając się i używając różnorodnych rekwizytów, uczestnicy z pewnością się zintegrują. Niezapomniana przygoda jest pewna! Magic Mirror bardziej niż zwykła budka odnajduje się na biesiadach weselnych. Aby znaleźć właściwą firmę należy skorzystać z wyszukiwarki, pamiętając, aby ustawić jako lokalizację Trójmiasto. Najlepiej przejrzeć kilka ofert, mogą się między sobą różnić nie tylko ceną, ale też dodatkowymi opcjami. Trzeba zamawiać fotobudki z większym wyprzedzeniem, gdyż są teraz szalenie popularne.

Zobacz również: www.magicmirror-3city.pl

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *